Mikrokirurgija

  1. Bovkions
    Bovkions
    Labdien! Es vēlos dalīties ar savu pieredzi saistībā ar sejas kontūru korekciju jeb faceliftu, ko es pirms dažiem mēnešiem veicu "Mikrokirurgija" klīnikā. Es biju ļoti nervozs un nezināju, ko gaidīt, bet esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Ārsti bija ļoti profesionāli un atsaucīgi, un visu procedūru veica ļoti rūpīgi un uzmanīgi. Es tagad jūtos daudz pašapmierinātāks ar savu izskatu un esmu ļoti pateicīgs par šo pieredzi. Paldies "Mikrokirurgija" klīnikai par to, ka atgrieza man pašapziņu un paaugstināja pašnovērtējumu!
  2. Iratar
    Iratar
    I'm always on the lookout for quality aesthetic medical devices, and majorcosmeticals.com seems like a promising supplier. Their product range, including Revolax Deep Lidocaine and Saypha Filler Lidocaine https://majorcosmeticals.com/product...eep-lidocaine/ looks impressive. I'll definitely be checking them out further.
Results 1 to 2 of 2

  Find Web Hosting      
  Shared Web Hosting UNIX & Linux Web Hosting Windows Web Hosting Adult Web Hosting
  ASP ASP.NET Web Hosting Reseller Web Hosting VPS Web Hosting Managed Web Hosting
  Cloud Web Hosting Dedicated Server E-commerce Web Hosting Cheap Web Hosting


Premium Partners:


Visit forums.thewebhostbiz.com: to discuss the web hosting business, buy and sell websites and domain names, and discuss current web hosting tools and software.